Nasze szpachle

TOUPRET opracował szeroką gamę profesjonalnej jakości powłok do malowania wstępnego. Te łatwe w użyciu produkty spełniają Twoje potrzeby, niezależnie od problemu: szpachlowanie, wygładzanie (grubość lub wykończenie), wyrównywanie, dekorowanie, nakładanie powłoki na określoną powierzchnię (szorstki odlew, drewno, płytki itp.).


Powłoki TOUPRET są łatwe w użyciu i aplikacji. Dostępne w postaci pasty (gotowe do użycia) lub proszku (do mieszania), zapewniają optymalne rezultaty i doskonałą przyczepność do ścian zewnętrznych i wewnętrznych domu.


W naszym asortymencie znajdziesz również rozwiązania specjalnie zaprojektowane do obróbki powierzchni przed nałożeniem tynku. Wszystkie nasze produkty mają tę dodatkową zaletę, że można je łatwo nakładać przy użyciu podstawowych narzędzi, takich jak wałek lub szpachelka. Nie wiesz, który tynk szpachlowy, wygładzający, wykończeniowy lub dekoracyjny wybrać? Zapoznaj się z charakterystyką techniczną każdego z naszych produktów online i skorzystaj z naszych artykułów i filmów z poradami, aby dokonać właściwego wyboru! Profesjonalna jakość powłok TOUPRET spełnia najwyższe wymagania.

NAPRAWA I WYPELNIANIE

TOUPRET oferuje kilka gam wypełniaczy. Rozwiązania te, przeznaczone do ścian wewnętrznych lub zewnętrznych (w zależności od produktu), umożliwiają naprawę pęknięć, dziur lub wyżłobień na różnych powierzchniach. Gotowe do użycia lub dostępne w postaci proszku (lub aerozolu), nasze wypełniacze mogą naprawić wszystkie rodzaje powierzchni lub poważne uszkodzenia.

2 W 1 WYRÓWNYWANIE I WYGŁADZANIE

Nasze grube tynki wygładzające umożliwią skuteczne wygładzenie uszkodzonych ścian lub wytłaczanych powierzchni (tkanina szklana, tynk szorstki, dekoracyjny tynk wytłaczany itp.) o grubości do 5 mm na warstwę. 

WYGŁADZANIE

TOUPRET oferuje szeroką gamę mas wygładzających do wykańczania powierzchni. W postaci pasty lub proszku, te gotowe do użycia rozwiązania są idealne do wygładzania ścian lub powierzchni przed nałożeniem farby.

DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Szukasz wszechstronnego rozwiązania do szpachlowania, wyrównywania i wygładzania? Odkryj wielozadaniowe tynki TOUPRET! Nasza marka opracowała powłoki, które umożliwiają wykonanie kilku zadań przy użyciu tego samego produktu.

NA ZEWNĄTRZ

Z łatwością naprawiaj elewacje swoich domów za pomocą powłok zewnętrznych TOUPRET. Zaprojektowane specjalnie do użytku zewnętrznego, rozwiązania te są dostępne w postaci proszku (do mieszania) lub pasty (formuła gotowa do użycia). W zależności od asortymentu, można ich użyć do idealnego wypełnienia dziur i pęknięć w ścianach lub do dokładnego wygładzenia powierzchni zewnętrznych.

DO DREWNA

TOUPRET opracował specjalną gamę powłok do stolarki drewnianej. Te profesjonalnej jakości rozwiązania są idealne do naprawy lub wygładzania uszkodzonych powierzchni drewnianych (okiennic, bram, drzwi itp.) przed malowaniem. Wykończenia do drewna są dostępne w postaci proszku lub pasty, w zależności od produktu.

DO ZWALCZANIA WILGOCI

Obróbka podłoża przed aplikacją jest czasami pierwszym krokiem, który należy wykonać, aby móc prawidłowo nałożyć powłokę i uzyskać nienaganny wynik (szczególnie w przypadku pęknięć, miękkich podłoży lub wilgoci). Rozwiązania TOUPRET zostały specjalnie opracowane do obróbki podłoży przed aplikacją, niezależnie od tego, czy są to nasze utwardzacze do ścian, czy nasze powłoki przygotowawcze specjalnie do podłoży narażonych na wilgoć.

DO ŁĄCZENIA PŁYT G-K

TOUPRET oferuje kilka rodzajów tynków do stosowania podczas montażu płyt gipsowo-kartonowych lub wznoszenia ścianek działowych. Nasze rozwiązania dla tynkarzy i monterów suchej zabudowy są dostępne w postaci proszku lub gotowej do użycia pasty, w zależności od produktu.