Pomoc w rozpoczęciu pracy

Od momentu powstania firma TOUPRET zawsze była zaangażowana w pomoc profesjonalistom w ich pracach tynkarskich, a także w szkolenie ich w zakresie korzystania z naszych produktów i umożliwienie im ich optymalnego wykorzystania. Wsparcie to zaowocowało opracowaniem szerokiej gamy usług pomocy i szkoleń specjalnie zaprojektowanych dla profesjonalistów.

Szkolenia w zakresie stosowania naszych powłok (w naszym centrum szkoleniowym, na miejscu lub w profesjonalnym centrum), e-learning (bezpłatne kursy szkoleniowe online), bezpłatne narzędzie online do obliczania odpowiedniej ilości powłoki, dostęp do najbardziej odpowiednich formuł dla maszyn barwiących, porady i pomoc na początku projektu... Wszystkie nasze usługi dla profesjonalistów dają możliwość zdobycia całej wiedzy potrzebnej do optymalizacji wykorzystania powłok, poprawy konkurencyjności i ułatwienia realizacji wszystkich etapów zakupu, przygotowania lub aplikacji naszych produktów.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich naszych profesjonalnych usług można znaleźć w Internecie i uzyskać porady potrzebne do odpowiedzi na wszystkie pytania. Nasz zespół ekspertów jest również do Twojej dyspozycji, aby pomóc i doradzić w zakresie usług najlepiej dostosowanych do Twojej sytuacji.

Szkolenie

TOUPRET oferuje profesjonalistom moduły szkoleniowe mające na celu poprawę ich wiedzy teoretycznej i technicznej w zakresie przygotowania podłoża i nakładania powłok przed malowaniem. Szkolenia te mogą odbywać się w naszym centrum aplikacyjnym lub na miejscu w danym regionie (w firmie lub na miejscu).

Pomoc w rozpoczęciu działalności

Potrzebujesz porady i pomocy przed rozpoczęciem prac ? Nasze zespoły techników demonstracyjnych, przeszkolonych w zakresie najnowszych technik nakładania tynków TOUPRET, przyjadą do Twojej lokalizacji, aby zapewnić Ci doświadczenie i wiedzę, których potrzebujesz przy wyborze produktów lub wykonywaniu prac tynkarskich.

Dokumentacja techniczna

Czy masz pytania dotyczące składu naszych powłok, ich właściwości fizycznych i technicznych, warunków ich stosowania i przechowywania lub jakichkolwiek informacji dotyczących ich stosowania w miejscu pracy? TOUPRET umożliwia pobranie dokumentów online i kart danych technicznych dla wszystkich naszych powłok. Na naszej stronie internetowej można również znaleźć przewodniki TOUPRET, a także szczegółowe karty rozwiązań dla miejsca pracy.

Narzędzie do obliczania ilości

TOUPRET udostępnia bezpłatny kalkulator ilościowy, który w czasie krótszym niż 1 minuta jest w stanie oszacować ilość tynku potrzebną do realizacji projektu. To bardzo łatwe w użyciu narzędzie online pozwala zaoszczędzić czas i znacznie ograniczyć niepotrzebne koszty.

Znajdź dystrybutora

Odkryj online dane kontaktowe wszystkich dystrybutorów i punktów sprzedaży TOUPRET zlokalizowanych w pobliżu miasta Twojej firmy. Aby uzyskać dostęp do listy profesjonalistów, którzy dystrybuują nasze powłoki, wprowadź swoją lokalizację (miasto lub kod pocztowy) w naszej wyszukiwarce i kliknij zapytanie.

Komparator powłok

Wahasz się między kilkoma gamami produktów do tynkowania? Chcesz porównać różne produkty TOUPRET, aby wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla swojej budowy? Skorzystaj z naszej porównywarki online, aby znaleźć produkty, których potrzebujesz.